Firma CDK Dotacje Unijne ogłasza kluczową zmianę, która nastąpiła z początkiem marca bieżącego roku – nowy adres naszego Oddziału w Elblągu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Klientów i Partnerów do odwiedzenia naszego nowego Biura Projektowego, które znajduje się pod adresem ul. 12 Lutego 2-4 lok. D.

Nasza firma, specjalizująca się w obszarze pozyskiwania dotacji unijnych, stale rozwija swoją działalność, dążąc do jeszcze wyższej jakości obsługi Klienta. Przeniesienie naszego Oddziału do nowego, nowoczesnego biura jest częścią strategii umożliwiającej nam jeszcze skuteczniejszą pomoc naszym Klientom w realizacji ich projektów.

Nowy adres, przy ul. 12 Lutego 2-4 lok. D w Elblągu, to nie tylko zmiana lokalizacji, ale również krok w kierunku lepszej dostępności i komfortu dla naszych Klientów. Nasze Biuro Projektowe zostało specjalnie zaprojektowane, aby stworzyć inspirujące środowisko pracy i sprzyjać kreatywnym rozwiązaniom, co przyczyni się do jeszcze skuteczniejszego wsparcia w procesie pozyskiwania środków unijnych.

Z przyjemnością informujemy również, że nasze nowe biuro będzie dostępne od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach od godz. 7.00 do godz. 16.00, gotowe na przyjęcie Klientów zainteresowanych naszymi usługami. Nasz zespół specjalistów z branży dotacji unijnych będzie do Państwa dyspozycji, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i pomóc w zrealizowaniu planów.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Klientom za dotychczasową współpracę oraz zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Nowy adres to dla nas szansa na jeszcze bardziej efektywną obsługę Waszych projektów i marzymy, abyście z nami podzielili się Państwo tą radosną chwilą.

Jesteśmy przekonani, że nowa lokalizacja naszego Biura Projektowego w Elblągu przyczyni się do jeszcze bardziej udanej współpracy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas pod nowym adresem i doświadczenia nowej jakości obsługi w dziedzinie dotacji unijnych.

CDK Dotacje Unijne – Razem ku nowym możliwościom!

Zapraszamy

Zarząd i Zespół CDK Dotacje Unijne

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *