Każdy podejmując decyzję o założeniu działalności gospodarczej wykazuje się odwagą, umiejętnością podejmowania decyzji, chęcią tworzenia rzeczywistości oraz odpowiedzialnością za sukcesy swoje i swoich współpracowników. Zatem skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga ciągłej analizy zysków i strat. Działania biznesowe nie zwalniają jednak z ciężkiej codziennej pracy w Państwa firmie.

Niejednokrotnie na drodze przedsiębiorcy pojawiają się sytuacje nagłe i niespodziewane typu nieprzewidziane koszty, nagły spadek liczby zleceń, czy chociażby panująca pandemia które to mogą skutecznie pokrzyżować plany operacyjne prowadzonej działalności. Naszym priorytetem są działania mające na celu ochronę majątku działalności gospodarczej bo wiemy, że na większość problemów zwyczajnie nie mieliście Państwo wpływu. Gdy w firmie coraz bliższe staje się zagrożenie niewypłacalnością należy działać szybko i zdecydowanie z pewnym partnerem biznesowym.

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze działalności gospodarczych daje nam przewagę do skutecznego prowadzenia postępowań restrukturyzacyjnych. Nasze działanie wykonujemy od początku do końca trwania procesu restrukturyzacyjnego. Angażujemy specjalistów ds. analiz finansowych, księgowych, prawników oraz Radców Prawnych, aby przygotowany wniosek był kompletny i faktycznie stanowił realną pomoc dla naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu podmioty, które borykają się z problemami i wizją zamknięcia prowadzonej działalności. Czas jest tu bardzo istotny, im wcześniej skontaktujecie się Państwo z nami tym szybciej będziemy mogli rozpocząć działania nad uratowaniem Państwa firmy.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza
Skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia spotkania


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CDK Dotacje Unijne sp. z o. o. do celów związanych z realizacją usług oraz przekazywaniem informacji handlowych, w tym przesyłaniu ich drogą elektroniczną i podejmowaniem działań marketingowych i reklamowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).