Nasz zespół to ludzie, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży konsultingowej. Stawiamy na długofalowe relacje zawodowe, dające stabilizacje naszym pracownikom i partnerom. Lata współpracy z organami udzielającymi wsparcia unijnego pozwoliły nam wyspecjalizować się w skutecznym pozyskiwaniu i rozliczaniu środków unijnych. Nasza kadra ciągle podnosi swoje kompetencje aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Obecnie firma oprócz branży dotacyjnej, finansowej i szkoleniowej poszerzyła wachlarz oferowanych usług konsultingowych o restrukturyzację podmiotów oraz o usługi dla pomiotów publicznych w zakresie tworzenia stron www spełniających wymogi dostępności zgodnie z ustawą.

 

Anita Posadzy

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w dziedzinie finansów i bankowości. W latach 2011 – 2022 związana z firmą CDK Consulting zajmującą się pozyskiwaniem Funduszy Unijnych dla przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego – JST oraz spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Obecnie związana z   CDK Dotacje Unijne gdzie zajmuje się tworzeniem dokumentacji aplikacyjnych i rozliczaniem projektów unijnych. Prywatnie wolny czas lubi spędzać z dziećmi i czytając ulubione książki.

 

 

Dział Konsultingu i Rozliczeń
Specjalista ds. Funduszy UE

tel. /55/ 641 58 44 mobile: + 48 883 91 81 03 e-mail: a.posadzy@cdk-dotacjeunijne.pl

Joanna Jakubowska

Absolwentka Politechniki Koszalińskiej o specjalności ekonomia. Od 1996 roku związana z bankowością, w latach 2014-2022 pracowała w firmie CDK Consulting pisząc i rozliczając wnioski unijne. Obecnie kontynuuje pracę w branży dotacyjnej w ramach podmiotu CDK Dotacje Unijne, zajmując się pozyskiwaniem Funduszy Unijnych dla przedsiębiorców, jednostek samorządowych oraz wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Prywatnie wolny czas lubi spędzać aktywnie z rodziną.

 

Dział Konsultingu i Rozliczeń
Specjalista ds. Funduszy UE

mobile: +48 511 739 748
e-mail: j.jakubowska@cdk-dotacjeunijne.pl

Monika Mroczek

Absolwentka Politechniki Gdańskiej, specjalność zarządzanie. Doświadczony bankowiec, od 2006 roku prowadzi działalność gospodarczą w sektorze pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania w tym dotacji unijnych m.in. dla firm, JST, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pisaniu i rozliczaniu projektów unijnych. Wspólnik spółki CDK Dotacje Unijne sp. z o.o., która po zmianach formalno-organizacyjnych kontynuuje działalność po spółce CDK Consulting, gdzie również jest wspólnikiem i tworzyła tę markę, obecnie podmiot wygasił swoją działalność. Prywatnie lubi spędzać czas z dobrą lekturą oraz aktywność fizyczną.

 

 Wiceprezes Zarządu

mobile: +48 608 636 264
e-mail: m.mroczek@cdk-dotacjeunijne.pl

 

Agnieszka Miros

Absolwentka Politechniki Gdańskiej w dziedzinie finansów i bankowości. Od 2000 roku pracownik banku, zajmujący się ofertą kredytową dla osób fizycznych i podmiotów instytucjonalnych.        W latach 2020 – 2022 związana z marką CDK Consulting, gdzie zajmowała się rozliczaniem projektów unijnych oraz przygotowywaniem wniosków i biznes planów pod instrumenty finansowe na preferencyjnych warunkach m.in. pożyczki płynnościowe, pożyczki inwestycyjne i obrotowe. Obecnie pracuje w spółce CDK Dotacje Unijne, gdzie pozyskuje i proceduje wnioski o pożyczki unijne dla przedsiębiorców. Czas wolny poświęca na sport i odpoczynek na działce nad jeziorem.

Dział Kredytów i Pożyczek 
 Doradca Biznesowy

mobile: +48 536 809 937
e-mail: a.miros@cdk-dotacjeunijne.pl

Ewelina Tymecka

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Szkoły Bankowej w Poznaniu o specjalności finanse oraz bankowość. Certyfikowany Trener Biznesu Warszawskiej Grupy SET oraz certyfikowany COACH IBD Business School. Reprezentuje ponad 24 letnie doświadczenie zawodowe i ugruntowaną wiedzę specjalistyczną w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi w tym 11 lat pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej w zakresie wsparcia biznesów oraz firm z nią kooperujących. W firmie CDK Dotacje Unijne odpowiedzialna za budowanie zespołu sprzedażowego oraz pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami firmy. Prywatnie pasjonatka fotografii, tańca latino oraz rozwoju osobistego.

Dział Konsultingu i Sprzedaży Project Manager ds. Funduszy Unijnych

mobile: + 48 536 854 437
e-mail: e.tymecka@cdk-dotacjeunijne.pl

Natalia Kamińska

Absolwentka AFiB Vistula w zakresie finansów i rachunkowości oraz administracji na WSB. Od 2009 roku związana z rachunkowością, a od 2015 z funduszami unijnymi. Opiekun i kontroler projektów, w tym zamówień publicznych. Ukończyła także studia podyplomowe w zakresie audytu i kontroli na SGH oraz zamówień publicznych na WPiA UW. Przeprowadza kontrole i audyty projektów, postępowania w ramach PZP oraz BK, doradza w zakresie prawidłowej realizacji projektu. W zespole zajmuje się kompleksowym przygotowaniem wniosków o dofinansowanie. Prywatnie uwielbia dobre lektury, filmy Marvela i dalekie podróże.

 

Dział Konsultingu i Rozliczeń
Specjalista ds. Funduszy UE

mobile: + 48 606 243 044
e-mail: n.kaminska@cdk-dotacjeunijne.pl

Kinga Dziewiałtowska-Gintowt

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Politechniki Gdańskiej. Reprezentuje wieloletnie doświadczenie zawodowe i ugruntowaną wiedzę specjalistyczną z zakresu finansów, bankowości oraz zagadnień prawnych w zakresie szeroko rozumianej restrukturyzacji. W firmie CDK Dotacje Unijne odpowiedzialna za pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami firmy oraz za skuteczne prowadzenie postępowań restrukturyzacyjnych klientów. Prywatnie pasjonatka aktywnego wypoczynku na łonie natury

Dział Konsultingu i Sprzedaży
Doradca ds. Restrukturyzacji i Sprzedaży Funduszy UE

mobile: + 48  511 230 588
e-mail: k.dziewialtowska-gintowt@cdk-dotacjeunijne.pl

Mateusz Kępa

Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, kierunek – rolnictwo, agronomia i agrobiznes oraz Uniwersytetu Łódzkiego – zarządzanie jakością. Posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnych i rozliczaniu projektów unijnych, które nabył pracując w jednostkach zajmujących się wdrażaniem środków unijnych. W zespole CDK Dotacje Unijne zajmuje się kompleksowym przygotowaniem wniosków o dofinansowanie oraz ich rozliczaniem. W czasie prywatnym gra w siatkówkę, lubi spędzać czas w otoczeniu przyrody z dobrą lekturą.

Dział Konsultingu i Rozliczeń
Specjalista ds. Funduszy UE

mobile: + 48 511 681 607
e-mail: m.kepa@cdk-dotacjeunijne.pl