Najistotniejszym zasobem każdej firmy jest jej kadra, czyli pracownicy. Inwestycja w podnoszenie jej kompetencji przekłada się na wymierne korzyści w budowaniu przewagi przedsiębiorstwa na rynku i osiąganiu przez niego zysków. Ponadto w uwagi na panującą sytuację na rynku spowodowaną pandemią niejednokrotnie firmy aby przetrwać muszą dokonać przebranżowienia swojej działalności aby dostosować się do warunków panujących na rynku i aby sprostać nowym oczekiwaniom swoich Klientów.

Oferta którą posiada CDK Dotacje Unijne dla firm w zakresie podniesienia kompetencji kadry jest bardzo szeroka odnajdą tu Państwo szkolenia zawodowe z takich branż, jak elektroenergetyka, finanse i księgowość, rozwój osobisty, administracja, branża beauty czy też branża informatyczna. Posiadamy też w swojej ofercie szkolenia językowe w tym język angielski i niemiecki. Organizujemy również konferencje oraz szkolenia integracyjne dla pracowników.

Oferujemy w tym zakresie kompleksowe działania, dzięki którym zaoszczędzą Państwo swój czas, a Państwa podwładni zyskają nową wiedzę oraz okazję do zacieśnienia więzów z innymi współpracownikami.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza
Skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia spotkania


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CDK Dotacje Unijne sp. z o. o. do celów związanych z realizacją usług oraz przekazywaniem informacji handlowych, w tym przesyłaniu ich drogą elektroniczną i podejmowaniem działań marketingowych i reklamowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).