Dotacje unijne dają szansę podmiotom na szybszy rozwój poprzez dodatkowe bezzwrotne środki na realizacje swoich projektów inwestycyjnych. Jesteśmy firmą świadczącą usługi doradcze z zakresu aplikowania o środki z Unii Europejskiej zarówno dla przedsiębiorców,  sektora spółdzielczości mieszkaniowej, jak również dla jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych.

Zadaniem CDK Dotacje Unijne jest opracowanie dokumentacji aplikacyjnej najwyższej jakości tak, aby zmaksymalizować szansę pozyskania środków unijnych dla swoich Klientów. Firma z powodzeniem pozyskuje i rozlicza dotacje z programów regionalnych oraz krajowych. Głównym celem firmy jest satysfakcja z poziomu świadczonych przez firmę usług i utrzymywanie długoterminowych, dobrych relacji z Klientami, którzy niejednokrotnie sięgają po środki unijne.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami i skorzystania z wiedzy ekspertów CDK Dotacje Unijne. Pomożemy Państwu przygotować skuteczny wniosek, pozyskać finansowanie, rozliczyć i nadzorować realizację projektu do wypłaty dofinansowania i ostatecznego sukcesu przedsięwzięcia.

Audyt dotacyjny - 369 zł

Z budżetu polityki spójności na lata 2021-2027 Polska otrzyma 72,2 mld euro oraz z Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji 3,8 mld euro. Środki polityki spójności zainwestowane zostaną przede wszystkim w innowacyjność i konkurencyjność gospodarki. Tak duże wsparcie w formie dotacji oraz instrumentów finansowych to ogromna szansa na dynamiczny rozwój dla polskich firm.

Planujesz inwestycje? Sprawdź, czy masz szansę na otrzymanie dofinansowania z UE. Zamów audyt dotacyjny wypełniając ankietę. Otrzymasz raport, który zawiera szczegółowe informacje na temat możliwości aplikowania o środki unijne, wskazuje programy operacyjne, z których inwestycja ma szansę na dofinansowanie oraz wskazówki dotyczące postępowania. Koszt przygotowania raportu dla max. 2 inwestycji wynosi 300,00 zł netto (+23% VAT)

FORMULARZ KONTAKTOWY

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza
Skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia spotkania


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CDK Dotacje Unijne sp. z o. o. do celów związanych z realizacją usług oraz przekazywaniem informacji handlowych, w tym przesyłaniu ich drogą elektroniczną i podejmowaniem działań marketingowych i reklamowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).