Firma CDK Dotacje Unijne sp. z o. o. prowadzi działalność w zakresie pozyskiwania najkorzystniejszego finansowania zewnętrznego dla przedsiębiorców i osób indywidualnych. Potrzebujecie Państwo kredytu lub pożyczki i nie macie czasu na szukanie najlepszej dla siebie oferty? Zrobimy to za Państwa.

– znajdziemy najlepszy kredyt lub pożyczkę z aktualnej oferty banków lub instytucji finansowych, dopasowanej do Państwa potrzeb i możliwości finansowych.

– wynegocjujemy w banku najlepsze warunki i indywidualny wariant spłaty.

– wyjaśnimy wszystkie wątpliwości związane z uzyskaniem kredytu i zgromadzimy potrzebne dokumenty wraz z dopełnieniem formalności.

CDK Dotacje Unijne oprócz produktów banków komercyjnych zajmuje się pomocą w pozyskaniu tzw. POŻYCZEK UNIJNYCH, które to uzupełniły dobrze znany polskim firmom system dotacyjny. Są to odnawialne instrumenty finansowe w postaci pożyczek, poręczeń kredytów oraz wejść kapitałowych, z których po spłacie można skorzystać ponownie.

Pożyczki unijne zasilają nie tylko biznes, ale także finansują inwestycje związane z rewitalizacją, poprawą efektywności energetycznej, termomodernizacją, z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii w przedsiębiorstwach, wielorodzinnych budynkach mieszkalnych i sektorze publicznym.

Ponadto zajmujemy się pomocą w pozyskaniu preferencyjnych POŻYCZEK DLA FIRM tj. pożyczki MŚP, rozwojowe i płynnościowe.

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza

Skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia spotkania

FORMULARZ KONTAKTOWY

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza
Skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia spotkania


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CDK Dotacje Unijne sp. z o. o. do celów związanych z realizacją usług oraz przekazywaniem informacji handlowych, w tym przesyłaniu ich drogą elektroniczną i podejmowaniem działań marketingowych i reklamowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).